Solid theme (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: New account
fi: Uusi tili

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Search form
fi: Hakulomake
