Solid theme (1.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Go to page @number
fr: Aller à la page @number

en: New account
fr: Nouveau compte

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: I forgot my password
fr: J'ai oublié mon mot de passe

en: CSS files
fr: Fichiers CSS

en: Written by
fr: Ecrit par
