Solid theme (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Search form
gl: Formulario de busca
