Solid theme (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Login
hr: Prijava

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Search form
hr: Obrazac pretrage
