Solid theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Go to page @number
id: Ke halaman @number

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Search form
id: Form pencarian
