Solid theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Go to page @number
is: Fara á síðu @number

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Search form
is: Leitarform
