Solid theme (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
