Solid theme (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Search form
lt: Paieškos forma
