Solid theme (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Search form
lv: Meklēšanas forma
