Solid theme (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Search form
mr: शोध
