Solid theme (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Search form
oc: Formulari de recèrca
