Solid theme (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: New account
pl: Nowe konto

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania
