Solid theme (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Go to page @number
ru: На страницу номер @number

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Search form
ru: Форма поиска
