Solid theme (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Search form
sv: Sökformulär
