Solid theme (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to page @number
te: @number వ పేజీకి వెళ్ళండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »
