Solid theme (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา
