Solo (1.0.1) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Version
eo: Versio

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: System
eo: Sistemo

en: Forum
eo: Forumo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Post comment
eo: Afiŝu komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Reply to comment
eo: Respondi al komento

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
