Solo (1.0.1) - en to nl translation catalogue (77 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Version
nl: Versie

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Header
nl: Kop

en: Up
nl: Omhoog

en: System
nl: Systeem

en: By
nl: Door

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Post comment
nl: Reageren

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Reply to comment
nl: Reageer op reactie

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Loading…
nl: Laden...

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Search by keyword or phrase.
nl: Zoeken op sleutelwoord of tekst.

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
nl: j  F  Y

en: @title sub-navigation
nl: @title subnavigatie
