Solo (1.0.13) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Post comment
nn: Legg til kommentar

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Reply to comment
nn: Svar til kommentaren

en: Highlighted
nn: Utheva
