Solo (1.0.15) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: Up
oc: Naut

en: System
oc: Sistèma

en: By
oc: Per

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: text
oc: tèxte

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Reply to comment
oc: Respondre al comentari

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
