Solo (1.0.2) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Version
ar: النسخة

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Updated
ar: التحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Drupal
ar: دروبال

en: Header
ar: الترويسة

en: Up
ar: اعلى

en: System
ar: النظام

en: By
ar: بواسطة

en: Forum
ar: المنتدى

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Close
ar: إغلاق

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Post comment
ar: إرسال تعليق

en: New
ar: جديد

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Reply to comment
ar: رد على التعليق

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: The URL %url is not valid.
ar: عنوان الـURL %url غير صالح.

en: Book outline for @book.title
ar: خطوط الكتاب العريضة لعنوان @book.

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
