Solo (1.0.2) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Version
el: Έκδοση

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Up
el: Επάνω

en: System
el: Σύστημα

en: By
el: Από

en: Forum
el: Φόρουμ

en: User login
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Post comment
el: Υποβολή σχολίου

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Reply to comment
el: Απάντηση στο σχόλιο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: The URL %url is not valid.
el: Το URL %url δεν είναι έγκυρο.

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
