Solo (1.0.21) - en to sv translation catalogue (69 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Up
sv: Upp

en: By
sv: Av

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Post comment
sv: Publicera kommentar

en: New
sv: Ny

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Reply to comment
sv: Besvara kommentar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Close message
sv: Stäng meddelande

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Loading…
sv: Laddar...

en: The URL %url is not valid.
sv: URL:en %url är inte giltig.

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Search by keyword or phrase.
sv: Sök med nyckelord eller fras.
