Solo (1.0.21) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: System
ug: سېستىما

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: User login
ug: كىرىش

en: text
ug: تېكىست

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Align Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Align Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Align Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
