Solo (all releases) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: @time ago
be: @time таму

en: Post comment
be: Пакінуць каментар

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.
