Solo (all releases) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: @time ago
bg: преди @time

en: Post comment
bg: Изпрати коментар

en: Reply to comment
bg: Отговор на коментар
