Solo (all releases) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Reply to comment
cs: Odpovědět na komentář

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Loading…
cs: Načítání…

en: The URL %url is not valid.
cs: URL %url není platná.
