Solo (all releases) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: @time ago
da: @time siden

en: Post comment
da: Indsend kommentar

en: Reply to comment
da: Svar på kommentar

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Loading…
da: Indlæser…

en: The URL %url is not valid.
da: URLen %url er ikke gyldig.

en: Search by keyword or phrase.
da: Søg efter nøgleord eller sætning.
