Solo (all releases) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Post comment
dz: བསམ་བཀོད་གནས་བསྐྱོད།

en: Reply to comment
dz: བསམ་བཀོད་ལུ་ལན་གསལ་འབད་
