Solo (all releases) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Post comment
el: Υποβολή σχολίου

en: Reply to comment
el: Απάντηση στο σχόλιο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: The URL %url is not valid.
el: Το URL %url δεν είναι έγκυρο.
