Solo (all releases) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Header
eo: Kaplinio

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Post comment
eo: Afiŝu komenton

en: Reply to comment
eo: Respondi al komento
