Solo (all releases) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Reply to comment
et: Vasta kommentaarile

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Loading…
et: Laen...

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.
