Solo (all releases) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Post comment
eu: Bidali iruzkina

en: Reply to comment
eu: erantzun iruzkin honi

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Loading…
eu: Deskargatzen...
