Solo (all releases) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Post comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Reply to comment
fi: Vastaa kommenttiin

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Loading…
fi: Lataa...

en: The URL %url is not valid.
fi: URL %url ei ole kelvollinen.
