Solo (all releases) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: - None -
fil: - Wala -

en: Header
fil: Ulunan

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Reply to comment
fil: Tumugon sa komento

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
