Solo (all releases) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Post comment
fr: Poster le commentaire

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: CSS Injector
fr: Injecteur CSS

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Reply to comment
fr: Répondre au commentaire

en: Welcome Text
fr: Texte de bienvenue

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Loading…
fr: Chargement...

en: The URL %url is not valid.
fr: L'URL %url n'est pas valide.

en: Search by keyword or phrase.
fr: Recherche par mot-clé ou expression.
