Solo (all releases) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: @time ago
gl: fai @time

en: Post comment
gl: Enviar comentario

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Reply to comment
gl: Responder ao comentario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.
