Solo (all releases) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: @time ago
he: לפני @time

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Reply to comment
he: תשובה לתגובה

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט
