Solo (all releases) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Post comment
hi: कमेन्ट पोस्ट करें

en: Reply to comment
hi: कमेन्ट का उत्तर दें

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
