Solo (all releases) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Header
hr: Zaglavlje

en: @time ago
hr: prije @time

en: Post comment
hr: Pošalji komentar

en: Reply to comment
hr: Odgovori na komentar

en: Highlighted
hr: Istaknuto
