Solo (all releases) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: @time ago
hu: @time

en: Post comment
hu: Beküldés

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Reply to comment
hu: Válasz a hozzászólásra

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Loading…
hu: Töltés...

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.

en: Search by keyword or phrase.
hu: Keresés kulcsszó vagy kifejezés alapján.
