Solo (all releases) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Post comment
id: Pos komentar

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Reply to comment
id: Tanggapi komentar

en: Loading…
id: Memuat...

en: The URL %url is not valid.
id: URL %url tidak valid.

en: Search by keyword or phrase.
id: Cari berdasarkan kata kunci atau frasa.
