Solo (all releases) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: @time ago
is: @time síðan

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Reply to comment
is: Svara ummælum
