Solo (all releases) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: @time ago
it: @time fa

en: Post comment
it: Invia commento

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Reply to comment
it: Rispondi al commento

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Loading…
it: Caricamento…

en: The URL %url is not valid.
it: L'URL %url non è valido.
