Solo (all releases) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: Reply to comment
kk: Комментарийға жауап беру
