Solo (all releases) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Header
km: បឋម​កថា

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Post comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់

en: Reply to comment
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​មតិយោបល់

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
