Solo (all releases) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Post comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಪ್ರಕಟಿಸಿ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: 100%
kn: ೧೦೦%
