Solo (all releases) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Reply to comment
ku: وەڵامی بۆچوون بدەوە
