Solo (all releases) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Email
lt: El. paštas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Post comment
lt: Skelbti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.
