Solo (all releases) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Email
lv: E-pasts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Post comment
lv: Pievienot komentāru

en: Reply to comment
lv: Atbildēt uz atsauksmi

en: Highlighted
lv: Izgaismots
